Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

FAQ

У нас є ще один доказ того, що сертифікати DAROO - безпрограшні подарунки на всі випадки життя. Адже їх можна обмінювати на інші, в будь-який час, поки сертифікат залишається дійсним. «Дарованому коню в зуби не дивляться» - це не про нас, адже емоції повинні бути щирими.

Отже, ви хочете обміняти сертифікат? Інструкції і відповіді на всі питання нижче.Я дарую сертифікат

1. Чи можу я збільшити номінал вже придбаної універсальної подарункової карти?

Звичайно! Якщо термін дії універсальної подарункової карти не закінчився, зверніться в пункт самовивозу DAROO. Там ви зможете обміняти свою універсальну карту на карту з іншим номіналом, доплативши різницю.

2. Як мені повернути гроші за сертифікат?

Якщо з дня покупки подарункового сертифіката пройшло менше 14 днів, ви можете повернути гроші при наявності чека. Для цього зверніться, будь ласка, в будь-який пункт самовивозу DAROO.

3. Як мені повернути гроші за електронний сертифікат?

Якщо з дня покупки електронного сертифіката не минуло 14 днів, ви можете повернути гроші за придбаний електронний сертифікат. Повернення можливе при наявності чека, роздрукованого з особистого кабінету, і при наявності банківської картки, з якої був здійснений платіж.

4. Розраховувався банківською картою. Як повернути гроші за сертифікат?

Якщо з моменту покупки не пройшло 14 днів, ви можете звернутися в будь-який фірмовий магазин DAROO з проханням повернути гроші. Але в даному випадку, повернення коштів можливе тільки на карту якою було здійснено оплату. А також, Вам обов’язково потрібно пред’явити чек про придбання сертифікату та чек про оплату картою (еквайринговий чек).

Я отримав сертифікат в подарунок

1. Чи можу я збільшити номінал універсальної подарункової карти або вибрати враження з більшою вартістю?

Без проблем! Якщо термін дії універсальної подарункової карти не закінчився, зверніться в пункт самовивозу DAROO. Там ви зможете обміняти свою універсальну карту на карту з іншим номіналом або на будь-який сертифікат DAROO, доплативши різницю у вартості.

2. Мені не підходить сертифікат. Як його обміняти на інший?

Все просто: якщо термін дії сертифіката не був закінчений, зайдіть на наш сайт і виберіть вподобане враження. Для заміни є два варіанти. Зателефонувати до кол-центру, де фахівець по роботі з клієнтами обміняє і вишле на вашу електронну адресу новий сертифікат. Або ж ви можете звернутися в будь-який пункт самовивозу DAROO, де ваш подарунковий сертифікат обміняють на бажаний.

3. Чи можу я повернути сертифікат і отримати за нього гроші?

Так, якщо у вас є чек про покупку подарункового сертифіката. Повернення грошей можливе тільки в тому випадку, якщо з дня покупки сертифікату пройшло менше 14 днів. Зверніться в будь-який з наших фірмових магазинів.

4. Як обміняти сертифікат з доплатою на дорожчий?

Якщо термін дії сертифіката не був закінчений, ви можете відвідати наш сайт і вибрати вподобане враження. Потім необхідно звернутися в наш пункт самовивозу, доплатити решту суми і отримати сертифікат на бажане враження.

5. Як мені обміняти універсальну подарункову карту на кілька сертифікатів?

Якщо термін дії універсальної подарункової карти не закінчився, ви можете відвідати наш сайт і вибрати вподобані враження. Потім є два варіанти заміни. Зателефонувати до кол-центру, де фахівець по роботі з клієнтами зробить заміну і вишле на вашу електронну адресу нові сертифікати. Також ви можете звернутися в будь-який пункт самовивозу DAROO, де вам зроблять заміну універсальної подарункової карти на вподобані враження.

6. Чи можна кілька сертифікатів об'єднати в одну універсальну карту?

Ніяких проблем! Якщо термін дії сертифікатів не закінчився, ви можете зателефонувати в колл-центр, де фахівець по роботі з клієнтами зробить заміну і вишле на вашу електронну адресу універсальну подарункову карту. Також ви можете звернутися в пункт самовивозу DAROO, де вам зроблять заміну кількох сертифікатів на універсальну подарункову карту DAROO.

7. Як мені продовжити термін дії сертифіката?

Продовжити термін дії сертифіката можна, якщо послуга не могла бути надана з вини постачальника. Або ж якщо у вас були серйозні обставини, які не дозволили відвідати послугу. В цьому випадку можна продовжити термін дії на тиждень. Для цього потрібно звернутися в колл-центр або в будь-який з фірмових магазинів DAROO. Будь ласка, зверніть увагу, якщо вартість сертифікату за цей час виросла, то буде необхідно доплатити різницю в будь-якому з наших магазинів.