Киев
Ваш регіон - Киев?

Вибір регіону

Україна

Киев

Білорусь

Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ

Росія

Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Автомобілі

Редуктор, паливний або повітряний фільтр — для вашого чоловіка ці слова асоціюються з коханою «ластівкою»? Що ж для такого представника сильної статі пошук подарунка — легке завдання. Подарунковий сертифікат для автовласника — це варіант для фанатів автомобілів. З таким подарунком вони зможуть поліпшити як зовнішній вигляд авто, так і його технічний стан. У Києві достатньо онлайн придбати цей презент, подарувати його, активувати і насолоджуватися послугою. Що може бути простіше. Власникові сертифіката цікавий подарунок, а вам можливість побачити радість на обличчі дорого людини.

Найдено 0 подарков.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + Рости свій бізнес разом з DAROO - без вкладень! Підключитися безкоштовно