Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для колишньої на річницю весілля

Коли колишня виходила заміж, у вас ще жевріла надія, що вона швидко розлучиться. Але минув рік, два, п'ять, а вона як і раніше щаслива в шлюбі. За цей час ви не тільки перестали відчувати ніжні почуття, але і стали справжніми друзями. Що подарувати колишньої на річницю одруження? Келихи, чайник, кашпо або ще одну непотрібну річ. Будьте ласкаві, від таких подарунків втомилася і вона, і ви. DAROO допоможе вам вибрати унікальний презент, про який колишня і не мріяла. Ми не пропонуємо «побиті» варіанти подарунків, ми подаруємо вашої колишньої незабутні відчуття і радісні враження. Ми — професіонали в цій області і тішимо людей постійно. Довіртеся нам і спостерігайте, як радіє колись кохана жінка в річницю весілля. А що може бути приємніше посмішки на обличчі близької подруги?

Подарункові сертифікати та Подарунки для колишньої на річницю весілля

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 200 компаний в 13 містах вже отримали 176 355 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів