Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки на день народження

День народження — один з найулюбленіших свят людства. У цей день можна все: вередувати і перевертати носиком, схомячіть тонну солодкого, загадати бажання і бути впевненим, що воно обов'язково збудеться. Помічено, що якщо діти перебувають у цілковитій ейфорії від того, що відбувається, то у дорослих відчуття магії з роками тьмяніє. Тому найкращий подарунок — підпалити внутрішній гніт і організувати неповторний, переповнений крутими емоціями, свято. Сервіс DAROO допоможе перенести веселощі на картинг, ресторан, в ліси і бездоріжжя, на круті схили, теплі води або приїде просто додому до іменинника. Сертифікати DAROO — це і чудові подарунки, для діточок і пенсіонерів, лікарів і бізнесменів, інтровертів і екстремалів — для всіх-всіх-всіх. До того ж, подарунки-враження виконують мрії. Уперед за подарунками на іменини в DAROO!

Подарункові сертифікати та Подарунки на день народження

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 200 компаний в 13 містах вже отримали 176 240 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів