Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки на 1 квітня

День сміху (або День дурня) — свято, про яке знають у багатьох країнах. Традиція веселитися і пустувати, жартувати над колегами, друзями і рідними саме 1 квітня є у всіх країнах СНД, Англії, Франції, Німеччини, Скандинавії і навіть в деяких державах Сходу. У День сміху кожен жартівник Не проти не тільки позбавитися над оточуючими, а й отримати подарунок, так би мовити, в професійне свято. Губитеся в здогадах, що подарувати на День сміху? А ми знаємо, хто ніколи не втрачається — сервіс DAROO. Смішна гра в бамперболл в гігантських надувних кулях, безперервні сміх і тисячі водяних бризок в аквапарку, перегляд улюбленої комедії, а краще не однієї, в комфортабельній кінокомнате з друзями. А подарувавши сертифікат на курси акторської майстерності, можливо, через півроку жарти приколіста ви будете слухати вже з телеекрану.

Подарункові сертифікати та Подарунки на 1 квітня

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 165 компаний в 13 містах вже отримали 171 507 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів