Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для дошкільника на день народження

Що подарувати дитині до 6 років на день народження? Книжки, іграшки, гаджети — скільки цих пилозбірників у вас вдома? В кімнаті вже, напевно, місця не вистачає для дитячих речей. А тут день народження на носі. Численні родичі і друзі вже, мабуть, голову зламали, вирішуючи, що подарувати. Врятувати від марної трати грошей зможе подарунковий сертифікат. Треба тільки згадати, чим захоплюється дитина і вибрати. Може, нове хобі або активне розвага? Для відпочинку з сім'єю або особисто іменинникові? Варіантів стільки, що вистачить на всіх гостей. Вибирайте в подарунок сертифікат, який не тільки красиво оформлений, але ще і не займе місця будинку. А емоцій і вражень принесе набагато більше, ніж яка-небудь енциклопедія або черговий набір іграшок з Китаю.

Подарункові сертифікати та Подарунки для дошкільника на день народження

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 164 компании в 13 містах вже отримали 171 185 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів