Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Екскурсія «Таємниця дому Лібермана»

 • Екскурсія «Таємниця дому Лібермана»

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Екскурсії та подорожі»

Особняк Лібермана, відомий також під назвою "Пряничне будиночок" — це таємничий, яскравий і привабливий пам'ятник архітектури Києва, відвідування якого часто включається в оглядові екскурсії. Відвідати колишню садибу єврейського купця Сімки Лібермана буде цікаво і гостям міста, і самим киянам. Подарунковий сертифікат на 3-годинну екскурсію "Таємниця дому Лібермана" в Києві стане актуальним і таким, що запам'ятовується презентом для людей:

захоплюється архітектурою та історією

цінуючи пізнавальні екскурсії

Прагнуть розширити свій кругозір і яскраво провести час в Києві

Особливості екскурсії "Таємниця дому Лібермана"

Ця екскурсія в Києві включає:

Відвідування особняка Лібермана на Банковій, 2 (будинку Спілки письменників). Дана пам'ятка не тільки нагадує пряниковий будиночок з казки, а й овіяна легендами і чутками, тому екскурсії з її відвідуванням приваблюють туристів з усього світу.

Прогулянку по Банковій, а також Інститутській і Хрещатику, захоплюючі розповіді екскурсовода про ці вулиці і їх відомих жителів.

Під час екскурсії "Таємниця дому Лібермана" в Києві знаменитий особняк оглядається зсередини. Він підкорює відвідувачів чудовими різьбленими стелями, розкішним інтер'єром і кахельними печами, до яких при Лібермана були підведені приховані в стінах труби водяного опалення. Але найбільш цінна ця екскурсія в Києві можливістю побачити дивовижний розсувний стеля, виявлений в період перебудови в одному з приміщень на 2-му поверсі.

Родзинка екскурсії — таємний стелю в будинку Лібермана

Ця стеля був створений з бамбука на прохання Сімки Іцхаковіча Лібермана. У 1898 коду він купив нинішній об'єкт для екскурсій в Києві (тоді ще одноповерховий особняк) у генерала Федора Трепова. Купець радикально переробив будинок, скориставшись проектом знаменитого архітектора Ніколаєва. Так в Києві з'явився двоповерховий "ляльковий дім" (нині яскравий об'єкт для екскурсій), в якому купець жив зі своєю сім'єю. Тут же розміщувалася контора управління його цукровими заводами.

Під час екскурсії туристи можуть побачити знаменитий особняк практично в первозданному вигляді, яким його задумали Ліберман і Миколаїв. Родзинка цієї екскурсії в Києві — розсувний стеля — призначався для того, щоб Ліберман мав можливість "жити в курені і молитися під зоряним небом". Саме так, за заповітами предків, повинні вести себе євреї впродовж тижня в іудейське свято Суккот. В результаті, купець зміг жити і молитися під зоряним небом, не покидаючи свій будинок в Києві, тепер став яскравою перлиною для екскурсій.

Екскурсія в Пряничне будинок — оригінальний подарунок і знак уваги

Подарунковий сертифікат на екскурсію "Таємниця дому Лібермана" в Києві дозволить наочно переконатися в винахідливості купця. Відвідування цієї туристичної перлини в рамках екскурсії допоможе захоплююче провести дозвілля, зробити цікаві фото і дізнатися чимало нового про Київ і його знаменитих жителів минулих років. Екскурсію в Пряничне будинок можна піднести в якості оригінального презенту бізнес-партнерам, родичам, друзям. Така екскурсія забезпечить захоплююче, оригінальне і цікаве проведення дозвілля.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь