Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Майстер-клас по віртуозному фехтування на шаблях

 • Майстер-клас по віртуозному фехтування на шаблях

В даний момент цей сертифікат не доступний для продажу. Введіть ваш email і ми поінформуємо Вас коли даний сертифікат буде доступний для покупки.

Шаблі дзвін, як дзвін келиха... Азарт наповнює борються, крок вперед, замах, удар, випад, ще випад... Маневр, захист, рука важчає, відчуваючи вагу козацької шаблі — грізної зброї минулих часів.


Шабля — це древнє холодна зброя, без якого просто неможливо уявити справжнього козака, оспіване у віршах, піснях і билинах, не раз зображене на картинах і гравюрах, зняте в історичних фільмах... Тільки доторкнувшись до шаблі, ти відразу ж відчуваєш її силу і міць, масивність і тонкість, що виходить небезпека і впевненість в собі.


Споконвіку фехтування на шаблях навчали і європейську знати, і турецьких воїнів, і російських стрільців, а справжні козаки вчилися цьому заняттю з дитинства, буквально вбираючи мистецтво бою на шаблях з молоком матері.


Допомога інструктора-козака


Досвідчений бувалий козак навчить як правильно управлятися з цією шаблею, розповість про її історії, познайомить з прийомами фехтування і всіма премудростями правильного і безпечного поводження з цим стародавнім зброєю.


Спочатку володаря подарункового сертифіката чекає докладний інструктаж і відпрацювання основних технік ведення бою (правильне захоплення і утримання шаблі, основи захисту, техніка нападу ), а потім справжній бій з противником на шаблях!


В результаті майстер-класу і оволодіння мистецтвом шабельного бою у учня покращиться координація рухів, прискориться реакція і підвищиться стійкість до стресових ситуацій. Позитивний результат фехтування на шаблях, як то кажуть, на лице!


Місце проведення бою


"Мамаєва Слобода" відрізняється своєю правдивістю і реалістичністю — справжні хати, церкви, млини і ярмарковий майдан, козаки і козачки... Тут на час мимоволі забуваєш про те, що на дворі 21-те століття і повністю поринаєш в козачий побут століття 17-го...


Отже, нехай і жартівливе і несправжнє бій на шаблях з козаком або іншому, буде цілком автентичним і цікавим заняттям, прекрасно доповнює відвідання етнографічного музею під відкритим небом. Воно залишить яскраві спогади і дозволить краще зрозуміти історію України, згадати минулі битви і мистецтво рукопашного бою справжніх козаків.


Наскільки це безпечно?


Природно, що якщо уважно слухати інструктора, дотримуватися всіх правил техніки безпеки, чи не перебувати під час заняття в стані алкогольного сп'яніння і не робити відвертих дурниць, то навчання фехтування на шаблях пройде абсолютно безпечно і залишить тільки позитивні спогади.


Скільки дарувати?


Одного години фехтувального майстер-класу цілком достатньо, щоб оволодіти технікою і втомитися з незвички. Перший раз добре "розпалює апетит" і викликає інтерес до заняття. А щоб закріпити навички володіння шаблею і отримати ще більше задоволення, рекомендується дарувати кілька сертифікатів.


Кому дарувати?


Усім любителям бойових мистецтв, гострих відчуттів, холодної зброї і козачої романтики, а також рідну історію, військових забав і рекострукцию. Заняття проводяться для чоловіків, жінок і дітей.


Що для цього потрібно?

 • Зручна одяг і взуття, сміливість і бойовий дух!
 • Бажання отримати навички володіння шаблею і трохи фізично повправлятися.

Один сертифікат дарує один годину гострих, в прямому і переносному сенсі, відчуттів одній людині.


Для дружної родини або групи друзів існує сертифікат, за яким майстер-клас проводиться для 5 осіб.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь
 1. + 1 152 компании в 13 містах вже отримали 168 849 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів