Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Майстер-клас по віртуозному фехтування на шаблях

 • Майстер-клас по віртуозному фехтування на шаблях

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Навчання та майстер-класи»

Вам может понравиться

Шаблі дзвін, як дзвін келиха... Азарт наповнює борються, крок вперед, замах, удар, випад, ще випад... Маневр, захист, рука важчає, відчуваючи вагу козацької шаблі — грізної зброї минулих часів.


Шабля — це древнє холодна зброя, без якого просто неможливо уявити справжнього козака, оспіване у віршах, піснях і билинах, не раз зображене на картинах і гравюрах, зняте в історичних фільмах... Тільки доторкнувшись до шаблі, ти відразу ж відчуваєш її силу і міць, масивність і тонкість, що виходить небезпека і впевненість в собі.


Споконвіку фехтування на шаблях навчали і європейську знати, і турецьких воїнів, і російських стрільців, а справжні козаки вчилися цьому заняттю з дитинства, буквально вбираючи мистецтво бою на шаблях з молоком матері.


Допомога інструктора-козака


Досвідчений бувалий козак навчить як правильно управлятися з цією шаблею, розповість про її історії, познайомить з прийомами фехтування і всіма премудростями правильного і безпечного поводження з цим стародавнім зброєю.


Спочатку володаря подарункового сертифіката чекає докладний інструктаж і відпрацювання основних технік ведення бою (правильне захоплення і утримання шаблі, основи захисту, техніка нападу ), а потім справжній бій з противником на шаблях!


В результаті майстер-класу і оволодіння мистецтвом шабельного бою у учня покращиться координація рухів, прискориться реакція і підвищиться стійкість до стресових ситуацій. Позитивний результат фехтування на шаблях, як то кажуть, на лице!


Місце проведення бою


"Мамаєва Слобода" відрізняється своєю правдивістю і реалістичністю — справжні хати, церкви, млини і ярмарковий майдан, козаки і козачки... Тут на час мимоволі забуваєш про те, що на дворі 21-те століття і повністю поринаєш в козачий побут століття 17-го...


Отже, нехай і жартівливе і несправжнє бій на шаблях з козаком або іншому, буде цілком автентичним і цікавим заняттям, прекрасно доповнює відвідання етнографічного музею під відкритим небом. Воно залишить яскраві спогади і дозволить краще зрозуміти історію України, згадати минулі битви і мистецтво рукопашного бою справжніх козаків.


Наскільки це безпечно?


Природно, що якщо уважно слухати інструктора, дотримуватися всіх правил техніки безпеки, чи не перебувати під час заняття в стані алкогольного сп'яніння і не робити відвертих дурниць, то навчання фехтування на шаблях пройде абсолютно безпечно і залишить тільки позитивні спогади.


Скільки дарувати?


Одного години фехтувального майстер-класу цілком достатньо, щоб оволодіти технікою і втомитися з незвички. Перший раз добре "розпалює апетит" і викликає інтерес до заняття. А щоб закріпити навички володіння шаблею і отримати ще більше задоволення, рекомендується дарувати кілька сертифікатів.


Кому дарувати?


Усім любителям бойових мистецтв, гострих відчуттів, холодної зброї і козачої романтики, а також рідну історію, військових забав і рекострукцию. Заняття проводяться для чоловіків, жінок і дітей.


Що для цього потрібно?

 • Зручна одяг і взуття, сміливість і бойовий дух!
 • Бажання отримати навички володіння шаблею і трохи фізично повправлятися.

Один сертифікат дарує один годину гострих, в прямому і переносному сенсі, відчуттів одній людині.


Для дружної родини або групи друзів існує сертифікат, за яким майстер-клас проводиться для 5 осіб.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь