Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки на річницю весілля

На річницю весілля, особливо на найперші, запрошують тільки найближчих людей. І, якщо вам пощастило потрапити в цей список, то ви напевно зрозуміли, що треба щось дарувати. З днями народженнями і Новим роком все зрозуміло, з 8 березня і 23 лютого — теж. А що подарувати на річницю весілля? Завдання не з простих, адже треба одним махом порадувати подружжя. Фахівці сервісу DAROO не злякалися ніяких складнощів і підібрали ряд відмінних подарунків до такої нагоди. Спільний похід в SPA, романтичні прогулянки верхи на конях і драйвові заїзди на потужних і спритних гоночних минимашин. Вечеря в темряві додасть нових барв у відносини, а відвідування майстер-класів удвох відкриє нові сторони подружжя. Лавсторі, дегустація елітних напоїв, автобусний тур — і це далеко не все.

Подарункові сертифікати та Подарунки на річницю весілля

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів