Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Хоббі та творчість

Не знаєте, що подарувати дитині? Боїтеся, що ще один гаджет його зіпсує? Захопився дитини чимось новим. Творчі подарункові сертифікати — це презент, здатний зацікавити цікавого дитини. Декупаж на склі, прикраса своїми руками, майстер-клас з ковальства, створення ласощів та інші подарунки для хобі і творчості — серед такого різноманіття ви легко знайдете подарунок для творчої особистості. DAROO пропонує вам два варіанти сертифікатів: для себе ви можете замовити електронний сертифікат, а друга купити гарний коробковий варіант. Рішення тільки за вами.

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів