Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Ексклюзив

Любіть ексклюзивні презенти? Безумовно, все люблять незвичайні і оригінальні подарунки. Для вас і ваших близьких DAROO підготував цілу категорію таких презентів. Портрети з шоколаду, картина по фотографії, друк фото на полотні, романтичний майстер-клас з приготування цукерок, аналіз гардеробу — лише частина ексклюзивних подарункових сертифікатів, які можна піднести в подарунок другу, подрузі, коханій людині і батькам. Від такого неординарного подарунка в захваті буде навіть вічно похмурий чоловік, адже унікальні подарунки отримувати приємніше, ніж звичайні.

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів