Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Екскурсії та подорожі

Любите подорожувати? Велика частина аудиторії DAROO ствердно киває головою. Дізнайтеся багато нового про міста своєї країни. Дізнаєтеся, що цікавого у Львові, які секрети приховує Київ? Вас чекає десятка найцікавіших екскурсій по значимих місцях столиці і міст України. Подарункові сертифікати на екскурсії — чудова нагода вручити людині не тільки презент, але ще й яскраві враження, які засмутився на довгі роки. Сподобається кожному і сертифікат на подорожі по світу. Такий презент буде недешевим, але ті емоції, випробувані володарем подарунка, стануть набагато більшою нагородою.

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

По вашему запросу ничего не найдено

Отзывы в категории "Екскурсії та подорожі"

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

  • 2016-07-09
  • Оцінка
  • Організатор екскурсій «Цікавий Київ»

Экскурсия понравилась. Походили по интересным местам. Сначала поднимались на гору, потом спускались низко-низко. Рассказ экскурсовода просто завораживает! Мне, как гостю города, было очень интересно!
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів