Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для колеги на відпустку

Дивіться на колегу, а він вже завантажив на робочий стіл комп'ютера картинки з морем і пляжем? Проведіть товариша у відпустку гідно — подаруйте яскраве враження на час канікул. Додавши відпочинку колезі яскравих емоцій, завдяки подарунковому сертифікату на Ульотне пригода від компанії DAROO, ви ощасливите товариша і можете розраховувати, що і ваша відпустка пройде на «ура». Так що ж подарувати колезі на відпустку? Команда фахівців DAROO зробила круту добірку «відпускних» розваг для колеги в будь-яку пору року, для різного характеру, статі і переваг. Ви знайдете ексклюзив, який яскраво впишеться в плани товариша на відпустку і розбавить його фантастичними емоціями. Надсилайте сертифікат колезі листом поштою, sms або підкладіть красивий конверт під папку на столі. І насолоджуйтеся емоціями після того, як колега відкриє конверт.

Подарункові сертифікати та Подарунки для колеги на відпустку

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів