Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Майстер-клас з ліплення вареників і приготування кулешу

 • Майстер-клас з ліплення вареників і приготування кулешу

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Навчання та майстер-класи»

Вам может понравиться

Вареники... У цьому слові міститься маса смислів — ситна мирне життя України, щастя і благополуччя її жителів, національний символ, блюдо, безперечно улюблене всіма!


Сьогодні дуже популярні різні кулінарні майстер-класи з усіх видів європейської та азійської кухні. Але хіба можуть вони зрівнятися з приготуванням справжніх народних українських страв з древньою історією — вареників і кулешу! Зараз багато хто знає як приготувати спагетті карбонара або суші в домашніх умовах, але абсолютно не уявляють собі що таке справжні вареники, яких видів вони бувають і як їх правильно готувати.


Приготування вареників


Вареники з м'ясом або з картоплею для чоловіків, з вишнею та шовковицею — для жінок і дітей, з салом і гречкою — для гурманів, з сиром або сиром — для вегетаріанців...


Українські жінки завжди вміли готувати їх так, що гості не могли відірватися від смачних страв, а після трапези встати з-за столу.


Вареники це швидко, і, якщо вміти, то і дуже просто.


Шкода тільки, що через велику кількість напівфабрикатів в магазинах сучасна молодь розучилася готувати це українське національне блюдо. Але, не все втрачено, адже в "Мамаєвій Слободі", в старій хатині над Дніпром живе відома майстриня, передає свої знання з приготування вареників всім бажаючим.


Навчить ця вміла господиня своїх гостей декільком технікам ліплення, так присмачити все це доброї народної приказкою, жартом і приповідкою, під тріск дров у справжній печі і в типовому антуражі сільській української хати.


Завершиться майстер-клас дегустацією власноруч зліплених вареників і спробою витягнути "щасливий", заговорений на щастя.


Приготування козацького кулешу


У другій частині майстер-класу власників подарункового сертифіката чекає приготування справжнього козацького кулешу на відкритому вогні на свіжому повітрі з його подальшим розсмакують.


Це чудове вміння стане в нагоді чоловікам, люблячим полювання, риболовлю і інші виїзди на природу, де необхідно приготувати ситне і смачне чоловіче блюдо.


Кому дарувати?


Усім, хто захоплюється гарною кухнею, українськими національними традиціями, хто любить готувати і бажає навчитися новим способам приготування традиційних страв. Молодим і не дуже господаркам, а також гурманам і гастрономам всіх видів!


Скільки дарувати?


Один подарунковий сертифікат розрахований на дві персони, а значить дарувати його можна подружжю, молодим парам, друзям, подругам, родичам і колегам по роботі. А також гостям, які відвідують українську столицю.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь