Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для коханки на 8 березня

Скільки жінок вас оточує? Напевно багато. І кожної потрібен особливий подарунок на Восьме Березня. Про дружину, тещу, дочку ви звичайно не забудете, а як же коханка? Адже вона теж чекає привітання в цей день. Для коханок, яким потрібно вибрати подарунок на міжнародний жіночий день, DAROO створив спеціальну добірку. Тут ви знайдете подарунки, від яких не відмовиться жодна жінка. Скрасьте дозвілля коханки, адже ви не так часто проводите час разом з нею. DAROO допоможе вам у виборі відповідного подарунка, адже кожна позиція в цій добірці затверджується нашою командою маркетологів. Приємний подарунок, зроблений улюбленим чоловіком, обрадує навіть в найсумніший день. Ви можете вручити барвистий пурпурний конверт особисто або відправити електронний сертифікат на телефон коханки sms-повідомленням.

Подарункові сертифікати та Подарунки для коханки на 8 березня

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 181 компания в 13 містах вже отримали 173 248 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів