Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Майстер-клас зі створення пряникових будиночків

 • Майстер-клас зі створення пряникових будиночків

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Навчання та майстер-класи»

Вам может понравиться

Компанія DAROO пропонує вам подарувати своїм дітям і їхнім друзям можливість створити своїми руками справжній шедевр за національними мотивами. Як показує досвід, традиційна українська хата у дітей нашого часу виходить настільки близькою до оригіналу (з поправкою на матеріал), що може претендувати на статус музейного експоната, що відображає побут наших предків в колишні часи.


Не можна не відзначити і патріотичний момент подібного проведення часу. Мало кому вдається в наш вік технічного прогресу і загальної глобалізації згадати про традиції наших предків, їх життєвому укладі і способі життя. Назвати ж предмети, які могли перебувати в хаті будь-якого українця ще кілька століть тому, сьогодні зможе далеко не кожен дорослий. Внести свою лепту в збереження історії нашого народу може кожен дорослий — досить запропонувати дитині відправитися на майстер-клас зі створення української пряникової хати.


Захоплені відгуки дітей, які часом вперше в житті дізнаються про такому незвичайному способі використання кондитерських продуктів, стануть чудовою нагородою за ваш подарунок. Як бонус Ви і самі зможете за допомогою праці свого чада перенестися на кілька століть назад, і разом з дитиною подумки увійти в саму звичайну хату тих часів, вивчити її уклад і перейнятися самим духом.


Як виглядає подарунок:

Захват від подарунка починається з красивою упаковки. Ми залучили кращих дизайнерів, а не стали, як багато задовольнятися простим конвертом. У нас вийшла шикарна подарункова коробка, глянцева поверхня, прямокутна форма, ніші для картки і вкладиша. Можна вибрати колір: повітряний білий або стильний чорний. Уявіть, в якому захваті буде одержувач.


Якщо у Вас немає часу чекати доставку подарунка, Ви можете замовити електронний подарунковий сертифікат, в вигляді барвисто оформленння листа, який прийде на e-mail в лічені хвилини, а головне абсолютно безкоштовно. Оплатити такий сертифікат можна банківською картою, або електронними грошима.


Як коробковий, так і електронний сертифікати містять повну інформацію про те, як можна скористатися послугою, а також унікальний код, який одержувач повинен буде використовувати при активації подарунка. На місці отримання послуги досить буде продиктувати даний код, або пред'явити роздрукований сертифікат.


Хочете зробити дійсно приємний подарунок?


Швидше натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам!

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь