Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіків

Знайома ситуація: шукаєте подарунок чоловікові, але стоїть нічого не трапляється? Жінки, які розмірковують над пошуком презенту для чоловіка, можуть довго вивчати ринок, щоб знайти гідний. Щоб ви не мучилися, DAROO пропонує вам поглянути на наші пропозиції в цій збірці. Для чоловіків ви знайдете презенти на день народження, весілля, випускний, парубочий, Новий рік, день студента і 23 лютого. Серед пропонованих сертифікатів можна відшукати щось для активного відпочинку, розслаблення і розвитку. Подарунок купуйте онлайн або в магазинах DAROO. Надсилайте електронні подарункові сертифікати на e-mail або телефон, особисто вручайте конверти з подарунком і поздоровляйте зі святом дорогого вам чоловіка. DAROO постійно додає нові враження, так що до кожного свята шукайте незвичайний подарунок для чоловіка.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіків

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 496 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів