Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіків

Знайома ситуація: шукаєте подарунок чоловікові, але стоїть нічого не трапляється? Жінки, які розмірковують над пошуком презенту для чоловіка, можуть довго вивчати ринок, щоб знайти гідний. Щоб ви не мучилися, DAROO пропонує вам поглянути на наші пропозиції в цій збірці. Для чоловіків ви знайдете презенти на день народження, весілля, випускний, парубочий, Новий рік, день студента і 23 лютого. Серед пропонованих сертифікатів можна відшукати щось для активного відпочинку, розслаблення і розвитку. Подарунок купуйте онлайн або в магазинах DAROO. Надсилайте електронні подарункові сертифікати на e-mail або телефон, особисто вручайте конверти з подарунком і поздоровляйте зі святом дорогого вам чоловіка. DAROO постійно додає нові враження, так що до кожного свята шукайте незвичайний подарунок для чоловіка.

Найдено 0 подарков.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + Рости свій бізнес разом з DAROO - без вкладень! Підключитися безкоштовно