Киев
Ваш регіон - Киев?

Вибір регіону

Україна

Киев

Білорусь

Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ

Росія

Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіків

Знайома ситуація: шукаєте подарунок чоловікові, але стоїть нічого не трапляється? Жінки, які розмірковують над пошуком презенту для чоловіка, можуть довго вивчати ринок, щоб знайти гідний. Щоб ви не мучилися, DAROO пропонує вам поглянути на наші пропозиції в цій збірці. Для чоловіків ви знайдете презенти на день народження, весілля, випускний, парубочий, Новий рік, день студента і 23 лютого. Серед пропонованих сертифікатів можна відшукати щось для активного відпочинку, розслаблення і розвитку. Подарунок купуйте онлайн або в магазинах DAROO. Надсилайте електронні подарункові сертифікати на e-mail або телефон, особисто вручайте конверти з подарунком і поздоровляйте зі святом дорогого вам чоловіка. DAROO постійно додає нові враження, так що до кожного свята шукайте незвичайний подарунок для чоловіка.

Найдено 0 подарков.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + Рости свій бізнес разом з DAROO - без вкладень! Підключитися безкоштовно