Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіків

Знайома ситуація: шукаєте подарунок чоловікові, але стоїть нічого не трапляється? Жінки, які розмірковують над пошуком презенту для чоловіка, можуть довго вивчати ринок, щоб знайти гідний. Щоб ви не мучилися, DAROO пропонує вам поглянути на наші пропозиції в цій збірці. Для чоловіків ви знайдете презенти на день народження, весілля, випускний, парубочий, Новий рік, день студента і 23 лютого. Серед пропонованих сертифікатів можна відшукати щось для активного відпочинку, розслаблення і розвитку. Подарунок купуйте онлайн або в магазинах DAROO. Надсилайте електронні подарункові сертифікати на e-mail або телефон, особисто вручайте конверти з подарунком і поздоровляйте зі святом дорогого вам чоловіка. DAROO постійно додає нові враження, так що до кожного свята шукайте незвичайний подарунок для чоловіка.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіків

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 008 компаний в 13 містах вже отримали 188 663 клиента за допомогою DAROO. Отримати клієнтів