Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіків на Новий рік

Вибір подарунка для чоловіка — надскладна задача. Якщо жінці можна вручити сертифікати для відвідування салону краси, магазину косметики та одягу, то малому відсотку чоловіків підійде такий подарунок. На щастя, відсоток чоловіків, які вважають за краще стежити за зовнішнім виглядом, зростає. Вам пощастило, якщо представник сильної статі з тих чоловіків, для яких важливо мати гарний вигляд. Але, адже бувають і інші варіанти. Особливо, серед чоловіків старого покоління, радянського гарту. Що ж подарувати в цьому випадку? DAROO вже не один день спантеличений цим питанням. Що можна подарувати чоловікові на Новий рік? У спеціальній новорічної добірці запропоновані варіанти вражень, які підійдуть, як молодому хлопцеві, так і зрілому чоловікові. Вам залишається тільки переглянути всі позиції і вибрати підходящий варіант. Подарунковий сертифікат активний півроку.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіків на Новий рік

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 165 компаний в 13 містах вже отримали 171 507 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів