Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіка

Цю людину ви вже вивчили вздовж і поперек. Ви добре знаєте, що він любить, які подарунки краще і що терпіти не може. Відмінно. Тоді ви без праці знайдете чоловікові подарунок на день народження, випускний, Новий рік, Різдво і на день захисників Вітчизни. В каталозі DAROO знайдеться презент для чоловіка з тихим і спокійним характером, а також чоловіка-екстремала і заводили. Інтернет-сервіс не тримає банальних подарунків. Привітати чоловіка з будь-яким приводом ви зможете навіть віртуально. Надсилайте електронні сертифікати улюбленим чоловікам, вітайте їх зі святом навіть, якщо вони знаходяться відрядженні. За допомогою електронного сертифіката ви поздравите дорогого чоловіка в будь-який час. Подарунок можна вислати по e-mail або швидким повідомленням на телефон. Для традиційного привітання вибирайте барвисті прямокутні конверти з подарунком всередині.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіка

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 165 компаний в 13 містах вже отримали 171 507 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів