Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіка на відпустку

Ви чекали цього моменту не один місяць, але, нарешті, очікування закінчилося. Чоловік іде у відпустку. Попереду 2-3 тижні без роботи, без начальства, без раннього підйому. Що може бути чудеснее? А чудеснее може бути незвичайний подарунок для чоловіка на честь цієї події. Ви можете заздалегідь спланувати відпустку або вибрати унікальне розвага, яке пропонує інтернет-сервіс DAROO. Щоб не купувати «кота в мішку» вивчіть відео- та фотозвіти, які регулярно викладає команда IMPRESSORS. Хтось із великої команди DAROO відчуває для вас враження, щоб ви представили, як це здорово. Серед пропозицій для відпустки обов'язково знайдеться ідеальне враження, яке ви захочете випробувати з чоловіком або подарувати тільки йому. DAROO — це сховище унікальних подарунків, які залишають в пам'яті володаря презенту яскравий слід.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіка на відпустку

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів