Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для чоловіка на вихід на пенсію

Скільки незабутніх моментів ви пережили разом. Здається, чоловік тільки недавно перший раз вийшов на роботу, а на днях його з пошаною відправляють на пенсію. Попереду — законний відпочинок, але цей відпочинок повинен запам'ятатися. Пенсія — привід для реалізації давніх задумів. Порадуйте чоловіка і вручите йому сертифікат на незвичайне враження. Можливо, ваш подарунок стане поштовхом для нового захоплення або хобі. Пенсія — вдалий час для цікавих занять. Порадуйте чоловіка традиційним сертифікатом в пурпуровому конверті. Такий подарунок стане для нього приємним сюрпризом. Ви зможете разом активувати презент і зв'язатися з постачальником враження для уточнення дати і часу отримання подарунка. З DAROO робити подарунки для улюблених просто. Для будь-якого приводу ви знайдете цікавий і незвичайний презент. Настав час вражати улюблених.

Подарункові сертифікати та Подарунки для чоловіка на вихід на пенсію

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 200 компаний в 13 містах вже отримали 176 177 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів