Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для начальника на день народження

Скайп зашкалює кількістю повідомлень в чаті від колег з варіантами, що подарувати босові на насувається День народження? Чи не хочете впасти в бруд обличчям перед шефом і бути потім заваленими звітами? Команда DAROO поспішає на допомогу і пропонує ознайомитися з оригінальною добіркою незвичайних подарунків для боса на День народження. Тут зібрані чудові враження для чоловіків і жінок різного віку і характеру. Якщо ви знаєте про переваги шефа, його мріях або бажаннях, то вам не складе труднощів вибрати підходящий варіант. А якщо знаєте трохи, все одно не бійтеся не попасти, тому що кожне враження перевірено фахівцями DAROO, а це говорить про гарантії якості вражень. Будьте впевнені, що начальник не очікує від вас такого незвичайного подарунка. Але однозначно буде здивований і захоплений вашою креативністю і широтою душі.

Подарункові сертифікати та Подарунки для начальника на день народження

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 164 компании в 13 містах вже отримали 171 185 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів