Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Науково-розважальний майстер-клас для дітей

 • Науково-розважальний майстер-клас для дітей

  Сила тяжіння, атмосферний тиск, інерція… Як не нудно і при тому зрозуміло пояснити суть цих термінів дитині, якій до вивчення фізики ще 5, а то і 10 років? Легко — якщо підключити до справи професіоналів. З майстер-класами від «Евріки» День народження стане не тільки веселим і смачним, але ще і пізнавальним святом. Цілих чотири варіанти на вибір — «Цікава фізика», «Природні явища», «Весела кухня» і «Наукові фокуси».

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Навчання та майстер-класи»

Вам может понравиться

Чому варто замовити науково-розважальний майстер-клас?

 • Цікаво

  Під час годинного майстер-класу діти стануть свідками і учасниками неймовірного перфомансу. Порошок на очах перетворюється в сніг, в пляшці зароджується смерч, повітряна кулька не лопається над свічкою… Навряд чи щось зможе відволікти їх увагу від цих і інших чудес. Діти обов’язково захочуть прийняти участь в кожному із експериментів: створити хмару, змайструвати з пари картоплин «батарейку» для годинника і так далі.
 • Пізнавально

  Фокуси фокусами, але завжди приємно знати, як це працює. На майстер-класі діти отримають відповіді на десятки життєво важливих питань. Наприклад, чи гріє шуба, чому корисне молоко, звідки беруться хвилі, чому одні предмети тонуть у воді, а інші — ні... Діти навчаться декільком ефектним науковим фокусам і зможуть потім здивувати навіть дорослих. А головне, вони почнуть розуміти ці таємничі закони, за якими живе планета.

Для юних фізиків, хіміків, натуралістів...

 • «Цікава фізика»

  Майстер-класи розраховані на аудиторію віком від 5 до 14 років — тобто, на дітей, які ще не знайомі з фізикою і хімією, як з науками. А ось в житті стикаються з ними постійно — звідси і мільйон важливих запитань. Невже у повітря є вага і що таке атмосферний тиск ? Чи шуба гріє людину взимку чи вона шубу? Як літають птахи і літаки? Чи здатна яєчна шкаралупа витримати слона? Питання фундаментальні, і в ході експериментів відповіді обов’язково будуть знайдені.
 • «Весела кухня»

  Напевно ваші діти уже встигли зарекомендовати себе відмінними су-шефами під час готування недільних обідів. А ось призначення і фізичні властивості продуктів їм ще не до кінця зрозумілі. Поглибити знання допоможе майстер-клас «Весела кухня». І раптом виявиться, що нечищений мадарин не тоне — і це добре, а правильне куряче яйце навпаки, тоне — і це теж добре. Забавні досліди не лише дадуть знання, але і навчать уважно відноситися до якості їжі.
 • «Природні явища»

  Здається, що хвилі в морі беруться з нізвідки, як і хмари. Насправді ж все це — прояви сили природи. Як відбувається виверження вулкану, зародження торнадо — діти зрозуміють, коли побачать своїми очима і навіть зроблять своїми руками. Дивовижні речі, які відбуваються на нашій планеті, перестануть бути такою вже й загадкою.
 • «Наукові фокуси»

  Спритність рук і ніякого шахрайства! Ведучі покажуть дітям декілька вражаючих фокусів. Вони змусять зникнути воду із склянки, а предмети — літати. Після їх маніпуляцій повітряна кулька зможе прилипати до стіни і не лопатись над свічкою. Так ось, спочатку це буде здаватись справжньою магією. Але коли дітям пояснять зміст того, що відбувається, вони зроблять головне відкриття: знання — ось що є справжнє диво.

Замовте один з чотирьох дивовижних «уроків» — на свято, чи просто для дозвілля в класі або групі в дитячому садку. Дітям точно сподобається, бо вони відчують себе і ледь-ледь чарівниками, і першовідкривачами.Що взяти з собою?

Шоу проводяться в Києві, на території клієнтов, що замовили сертифікат.

З ким піти?

З друзями і батьками.

Сезон

Доступно в будь-який час року.

Скільки дарувати

Один сертифікат розрахований на групу до 15 дітей. Більша кількість обумовлюється окремо.

Безпека

В шоу не використовуються токсичні і інші шкідливі для здоров’я дітей матеріали, предмети, що легко б’ються,, запальнички. Перед замовленням шоу можна запросити детальний опис кожного експерименту. Перед початком шоу учасники отримують інструктаж про правила поведінки.

Програма

Один з 4-х науково-разважальних майстер-класів («Цікава фізика», «Весела кухня», «Природні явища», «Наукові фокуси») для групи до 15 дітей. Двоє ведучих. Тривалість — 1 година.

Додаткові можливості

Додатковий ведучий (при участі більше ніж 15 дітей) і фотозйомка оплачуються додатково.

Вік

Доступно з 5 до 14 років.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь