Ваш регіон - ?
Вибір регіону
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
  Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Навчання гончарної майстерності і майстер-клас у професійній арт-студії

 • Навчання гончарної майстерності і майстер-клас у професійній арт-студії

В даний момент послуга цього партнера недоступна. Пропозиції інших партнерів ви знайдете в розділі «Навчання та майстер-класи»

Вам может понравиться


Кращий подарунок — це подарунок зроблений своїми руками.


А в даному випадку, володар подарункового сертифіката не тільки з інтересом проводить час, отримує нові знання, вміння і навички, а й сам робить собі подарунок на свій смак і власними руками!


Глина — це не тільки натуральний, але і древній природний мінерал, який відкладається і визріває в надрах землі до тих пір, поки людина не отримає його на світло для своїх потреб.


і одна з таких потреб — ліплення виробів з глини та гончарство. Людина з давніх пір навчався обробляти глину і набирався досвіду по роботі з цим чудовим матеріалом, що в наші дні вилилося в гончарне майстерність, захоплююче і захоплююче дійство.


Погодьтеся, є щось містичне, первісне, зачаровує при спостереженні за роботою майстра, що виробляється з аморфного бурого матеріалу щось витончене і корисне. При дотику до шматка вологої глини практично у кожного з нас виникає непередаване внутрішнє відчуття, спрацьовує реакція архаїчних генів в нашому ДНК, народжується бажання контакту з глиною і творчості, творчості, творчості.


Людина забуває про все і повертається в дитинство, відчуваючи гармонію роботи рук, розуму і серця...


Використовуйте можливість навчитися вручну надавати глині ​​форму, оформляти виріб за допомогою гончарного круга і власноруч виготовити ексклюзивне глиняний виріб!


Як проходить навчання гончарній майстерності?


Спочатку майстер розповідає учасникам про самому гончарному мистецтві та кераміці, історії його походження і розвитку в різних регіонах планети, його видах і технологічних нюансах гончарної справи.


Потім майстер-гончар на практиці демонструє свої вміння, показує як зі шматка глини в лічені хвилини з'являються твори мистецтва. Після — учасники самі пробують глину "на дотик", знайомляться з гончарним ремеслом на практиці, тестують гончарний круг в справі і кожен ліпить виріб на свій смак.


Майстер простежить і, в разі необхідності, допоможе так, щоб кожен учасник виготовив свій твір і зміг обпалити його в печі.


Готовий результат початківця гончара видається на руки через дві-три тижні — після повного проходження всього технологічного процесу виготовлення керамічних виробів.


Що для цього потрібно?


Потрібно відключитися від буднів, забути про проблеми, прибрати хвилювання, стати трохи дитиною і дозволити собі зануритися в світ глини та гончарного майстерності.


Необхідно передбачити одяг, стійку до впливу глини і пристосовану до знаходження в справжньої, діючої гончарної майстерні.


Кому дарувати?


Всім, хто любить майструвати всілякі речі своїми руками, захоплюється мистецтвом, керамікою, виробами з глини.


Звичайно ж такий подарунок дуже сподобається дітям, вирве їх з електронного світу гаджетів і прищепить інтерес і любов до праці, роботі своїми руками, творчості.


Скільки дарувати?


Подарунковий сертифікат на один майстер-клас познайомить з усіма нюансами мистецтва кераміки і допоможе розвинути любов до цього захоплюючого ремеслу, а також дозволить учасникам визначитися — подобається їм це заняття чи ні і чи варто брати додаткові уроки в майбутньому.


Скільки людина може одночасно брати участь в майстер-класі?


Подарунковий сертифікат розрахований на двох осіб, що дозволяє рекомендувати даний подарунок і як романтичного проведення часу.

Електронний сертифікат Доставимо на e-mail або по SMS. Роздрукуйте і приходьте за послугою.
або
Доставка Доставимо кур'єром, або в пункт самовивозу. Можлива оплата готівкою кур'єру або в пункті самовивозу

Яскравий конверт з магнітним замком і м'яким покриттям

Ви можете вибрати колір конверта

Електронний сертифікат Повідомлення про подарунок в SMS або повноцінне привітання на e-mail
або
Сертифікат в конверті Фірмовий бланк в подарунковому конверті з можливістю написати поздоровлення при замовленні
 • Доставка кур'єром

  Замовте подарунок в бажаному оформленні з доставкою на свою адресу або в руки одержувачу.

 • Фірмові магазини

  Оплатити і забрати подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах DAROO або в роздрібній мережі партнерів.
  Розташування магазинів

 • Електронні сертифікати

  Хочете швидку доставку подарунка? Або краще привітати заздалегідь з доставкою в точно визначений час? Будь-який подарунок можна відправити з електронним повідомленням по SMS та e-mail.

Сертифікат для себе
 1. Не потребує активації
 2. Контакти провайдера на сертифікаті
 3. Насолоджуйтесь
Подарунковий сертифікат
 1. Активуйте сертифікат на сайті
 2. Контакти провайдера в особистому кабінеті + прийде лист на e-mail
 3. Насолоджуйтесь