Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для дитини на випускний

Ще недавно донечка чи синочок робили перші кроки, а тепер ваша дитина відправляється на випускний. Момент хвилюючий і одночасно сумний, адже дитина йде у доросле життя. Настав час відпустити «пташеня» з гнізда. Випускний — подія першої значимості, адже один життєвий етап зміниться іншим. Вам залишається лише зробити час випускного незабутнім. Як це зробити? DAROO підібрав для такого випадку купу цікавих вражень. Ми готові радувати ваших дітей незалежно від їх інтересів. У добірці ви знайдете презенти для веселунів, бунтарів, романтиків і цікавих натур. Здивуйте рідну кровинку незабутньою поїздкою, ризикованою авантюрою або сертифікатом на довгоочікуваний майстер-клас. DAROO знаєте, як виконати мрію будь-якої дитини. Вибирайте подарункові сертифікати в коробковому або електронному виконанні.

Подарункові сертифікати та Подарунки для дитини на випускний

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів