Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для себе

Попереду свято або значуща подія? В такому випадку, чому б не зробити собі коханому з цього приводу подарунок? Тим більше що навряд чи хтось краще вас знає, який саме презент ви хочете отримати. Можливо, ви давно мріяли спробувати екстремальні види спорту, освоїти нові ігри, пройти захоплюючий квест або взяти участь в пізнавальній конференції? А може, вас приваблюють навчальні майстер-класи та цікаві екскурсії? Так чи інакше, за допомогою DAROO ви неодмінно знайдете бажаний варіант! І зовсім не важливо, який саме привід намічається. Подарувати собі незабутній подарунок у вигляді яскравих вражень ви можете за будь-що, будь то Різдво, День Народження, Новий Рік і навіть звичайний відпустку. Та й взагалі: чи потрібно шукати привід, щоб зробити собі щось приємне?

Подарункові сертифікати та Подарунки для себе

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 496 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів