Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для себе

Попереду свято або значуща подія? В такому випадку, чому б не зробити собі коханому з цього приводу подарунок? Тим більше що навряд чи хтось краще вас знає, який саме презент ви хочете отримати. Можливо, ви давно мріяли спробувати екстремальні види спорту, освоїти нові ігри, пройти захоплюючий квест або взяти участь в пізнавальній конференції? А може, вас приваблюють навчальні майстер-класи та цікаві екскурсії? Так чи інакше, за допомогою DAROO ви неодмінно знайдете бажаний варіант! І зовсім не важливо, який саме привід намічається. Подарувати собі незабутній подарунок у вигляді яскравих вражень ви можете за будь-що, будь то Різдво, День Народження, Новий Рік і навіть звичайний відпустку. Та й взагалі: чи потрібно шукати привід, щоб зробити собі щось приємне?

Найдено 0 подарков.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + Рости свій бізнес разом з DAROO - без вкладень! Підключитися безкоштовно