Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для себе на 8 березня

Хто сказав, що дарувати собі подарунки погано. А якщо дуже хочеться? Напередодні Міжнародного жіночого дня ви вирішили зробити собі невеликий презент. Вам набридла вічна покупка одягу, вибір косметики більше не радує. Тому ви зайшли на DAROO, щоб знайти щось приголомшливе і незабутнє. Ми пропонуємо як раз такі враження. Вам не доведеться шукати подарунок на Восьме березня по всьому каталозі. Наші маркетологи зібрали найкрутіші подарунки на Міжнародний жіночий день, які можна подарувати собі в цій збірці. Вам потрібно тільки переглянути всі позиції і визначити, що вам підходить більше. Хочете коробковий варіант сертифіката або віддаєте перевагу отримати лист на електронну пошту з зазначенням коду активації послуги? Ми пропонуємо обидва варіанти, а вибір за вами.

Подарункові сертифікати та Подарунки для себе на 8 березня

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 406 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів