Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для сестри на вихід на пенсію

Сестричка рідна, улюблена. Ви пам'ятаєте, як лаялися по дрібницях і підтримували в складних ситуаціях. Сестра — найближча і найрідніша людина, яка зрозуміє і порадить. Днями вона виходить на пенсію. Подія важлива, а значить, вимагає такого ж подарунка. Ми підготували спеціальну добірку з такої нагоди. У добірці вражень ви знайдете схожий презент для сестри на честь виходу на пенсію. Які подарунки ми пропонуємо? Активні розваги, розслаблюючі процедури, авантюрні враження — все це ви знайдете в нашій добірці з приводу виходу на пенсію дорогою сестри. Якщо вас розділяють кілометри, здивуєте сестру електронним подарунковим сертифікатом. Чи збираєтеся на торжество з цього приводу, тоді ваш варіант — конверт з сертифікатом. Вибирайте лавандовий колір конверта або радуйте сестру конвертом кольору бургунди.

Подарункові сертифікати та Подарунки для сестри на вихід на пенсію

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 165 компаний в 13 містах вже отримали 171 507 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів