Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки на весілля

Здавалося б, такий ніжний і нешкідливий конвертик із запрошенням на весілля, а яку низку питань він тягне за собою. Що вдягнути? З ким піти? Що подарувати на весілля? Якщо перші два ще можна вирішити, то питання з подарунком стоїть особливо гостро. Гроші — скільки, техніку — а якщо хто-небудь ще подарує, щось для інтер'єру — марно. Потрапити в яблучко і догодити з подарунком обом молодятам, подарувавши враження. Як це? Це коли молодята, тримаючись за руки, оглядають околиці рідного краю з висоти пташиного польоту. Це коли вони в один голос верещать, відчуваючи тандем-стрибок з мотузкою з запаморочливої ​​висоти. Це коли вони відправляються в подорож в країну, пейзажі якої красуються на заставці ноутбука. Це коли молодята «розігріваються» в сауні і забувають про все в полоні солодких ароматів і рук масажиста.

Подарункові сертифікати та Подарунки на весілля

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

Набір «Красуня»

  • Для любительки регулярного догляду за собою подарунковий набір «Красуня» буде дуже доречним. З ним дівчина відкриє для себе одну з шести послуг і стане ще красивішим. Красуня сяяти від своєї зовнішності і від подяки на вашу адресу!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 181 компания в 13 містах вже отримали 173 248 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів