Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для сина на відпустку

Син рік наполегливо працював, щоб провести відпустку за комп'ютером. «Так справа не піде!» — Вирішили ви і знайшли нас. У добірці для синів на відпустку ви знайдете масу дивовижних подарунків. Про частини розваг ви прочитаєте в перший раз. А щось зачепить вас своєю унікальністю і набором приголомшливих емоцій. В каталозі DAROO знайдуться презенти для синів будь-якого віку. Бунтарям і екстремалам сподобається щось хвилююче кров. Тихоням і романтикам до вподоби доведеться спокійне враження. У будь-якому випадку, подарунки, які пропонуємо ми, будуть краще ночі в компанії серіалів або онлайн-ігор. Бажаєте особисто привітати сина з відпусткою? Тоді вибирайте сертифікат в коробочном виконанні. Ми пропонуємо конверти яскравих кольорів — лаванда і бургунди. Для більшої офіційності вибирайте конверт чорного кольору.

Подарункові сертифікати та Подарунки для сина на відпустку

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Жага драйву»

  • Величезна швидкість, різкі повороти і замети. Їзда по рівній дорозі, лісовим вибоїнах, польоти над водою або розмірене плавання під нею. Зустрічайте подарунковий набір «Жага драйву» — ідеальний презент для любителів гострих відчуттів. Увага! Ці враження викликають звикання.

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 200 компаний в 13 містах вже отримали 176 240 клиентов за допомогою DAROO. Отримати клієнтів