Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для закоханих на Різдво

Різдво припадає на саму романтичну пору року — зиму. Саме взимку хочеться тепла. Якщо нам холодно, ми шукаємо душевного тепла. Адже не дарма кажуть, що закоханість, що зародилася взимку, — найсильніша. Якщо у вашій компанії хтось відчує такі почуття, то в цій різдвяній добірці ви знайдете для них оригінальний презент, який на десятки років запишеться в кластери пам'яті. Дивуйте закоханих людей в цей важливий для кожного віруючого християнина свято. Допоможіть закоханих зрозуміти, як прекрасно любити, особливо в зимову пору. Подарункові сертифікати купуйте онлайн або в магазинах мережі DAROO. На вибір представлено два варіанти оформлення сертифіката: коробковий і електронний. Вибирайте, який варіант вам більше підходить.

Подарункові сертифікати та Подарунки для закоханих на Різдво

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 183 компании в 13 містах вже отримали 173 304 клиента за допомогою DAROO. Отримати клієнтів