Киев
Ваш регіон - Киев?
Вибір регіону
Україна Киев
Білорусь Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ polotsk
Росія Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для жінки

Жінки відомі умінням створювати затишок, піклуватися про оточуючих, надихати на подвиги і залагоджувати конфлікти. А ще жінки просто обожнюють подарунки. І не важливо, яке свято наближається: Всесвітній день Землі, День Балтійського моря, День Космонавтики, Вальпургієва ніч, Міжнародний день економії, Всесвітній день донора крові або Міжнародний день боротьби жінок за мир. Жінка буде по-справжньому рада прийняти від вас подарунок по будь-кому, хай навіть незначному приводу, і без нього. Вибираючи презент, потрібно обов'язково враховувати вік, соціальний статус і інтереси одержувачки. На сайті Daroo ви легко підберете гідний подарунок жінці на будь-яке свято за доступною ціною. Ніяких кремів від зморшок, м'яких іграшок, епіляторів, сковорідок і іншої господарської начиння, тільки найцікавіші, найяскравіші враження в подарунок!

Подарункові сертифікати та Подарунки для жінки

Найдено 0 сертификатов.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Повний фарш»

  • Як виглядає повний комплект задоволень? Як подарунковий набір «Повний фарш», де зібрані шість першокласних послуг. Близька вам людина може отримати одне з вражень, які зберігаються в цьому наборі. Любителю пива, фанату автомобілів або підводних запливів «Повний фарш» обов'язково припаде до смаку.

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

По вашему запросу ничего не найдено

4 чесних отзыва и оцінки

Тільки справжні клієнти, які скористалися послугою. Тільки справжні думки.

Оценка
  1. + 1 008 компаний в 13 містах вже отримали 188 663 клиента за допомогою DAROO. Отримати клієнтів