Киев
Ваш регіон - Киев?

Вибір регіону

Україна

Киев

Білорусь

Брест Вітебськ Гомель Гродно Могильов Мінськ

Росія

Москва Санкт-Петербург Екатеринбург Новосибирск Нижний Новгород
Вхід | Реєстрація
Телефоны
38 (044) 3000-531
з 08:00 до 19:00 без вихідних
Де купити?
    Ваша корзина пуста, сделайте выбор

Подарунки для жінки

Жінки відомі умінням створювати затишок, піклуватися про оточуючих, надихати на подвиги і залагоджувати конфлікти. А ще жінки просто обожнюють подарунки. І не важливо, яке свято наближається: Всесвітній день Землі, День Балтійського моря, День Космонавтики, Вальпургієва ніч, Міжнародний день економії, Всесвітній день донора крові або Міжнародний день боротьби жінок за мир. Жінка буде по-справжньому рада прийняти від вас подарунок по будь-кому, хай навіть незначному приводу, і без нього. Вибираючи презент, потрібно обов'язково враховувати вік, соціальний статус і інтереси одержувачки. На сайті Daroo ви легко підберете гідний подарунок жінці на будь-яке свято за доступною ціною. Ніяких кремів від зморшок, м'яких іграшок, епіляторів, сковорідок і іншої господарської начиння, тільки найцікавіші, найяскравіші враження в подарунок!

Найдено 0 подарков.

Даруй не один, а будь-який

Все 0 наборів

Набір «Мир SPA»

  • Вона любить ніжність і розслаблення. Вона обожнює, коли її тіло стає все красивішим. Спеціально для неї створений подарунковий набір «Світ SPA». Подаруйте красивій дівчині шість першокласних послуг, які призводять тіло в порядок і дарують чудовий настрій.

Набір «Міський мандрівник»

  • Незвідані містечка і таємниці історії Києва. Все це ви можете подарувати любителю подорожей по місту. Його чекають цікаві екскурсії та детальні розповіді, приправлені легендами і переказами. Гість міста полюбить Київ всією душею, а корінний киянин закохається в столицю ще більше.

Набір «Солодка парочка»

  • Вони нерозлучні і регулярно насолоджуються товариством один одного. Хочете порадувати їх на спільне свято? Немає нічого простіше — презентуйте їм подарунковий набір «Солодка парочка». Тут є добірні враження, які ще більше зміцнюють свої почуття. Нехай закохані самі вирішать, яку з шести послуг спробувати разом!

Набір «Задоволення»

  • Кожен може дати своє визначення слову «задоволення», тому догодити всім буває дуже складно. Завдяки однойменним подарунковому набору ви здивуєте і порадуєте будь-якої людини, якому не чужа радість. Для спраглих пізнати нове і отримати насолоду набір «Задоволення» — ідеальний подарунок!

По вашему запросу ничего не найдено

  1. + Рости свій бізнес разом з DAROO - без вкладень! Підключитися безкоштовно